LG припиняє виробництво мобільних телефонів

Південнокорейська компанія LG вирішила припинити виробництво і продаж смартфонів. Попри те, що компанія входила у трійку виробників телефонів разом з Samsung і Apple, останні 6 років цей бізнес був збитковий.

LG закриє свій збитковий бізнес з виробництва мобільних телефонів по всьому світу, адже підрозділ мобільних телефонів втратив 4,5 млрд доларів з 2016 року, йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Виробництво смартфонів з точки зору виторгу є найменшим підрозділом з п’яти основних: на його частку припало всього 7,4% виторгу у IV кварталі 2020 року.

Що далі?

Компанія планує зосередитися на виробництві компонентів для електромобілів, розумних будинків, роботів тощо. У компанії додали, що продовжать використовувати свій досвід у виробництві мобільних пристроїв і розробляти технології, наприклад, 6G, для подальшого підвищення конкурентоспроможності в інших сферах бізнесу.

Остаточно підрозділ мобільних телефонів закриють до 31 липня цього року. Випущені телефони LG будуть ще доступні для продажу, а компанія протягом певного часу продовжить надавати сервісну підтримку та оновлювати ПЗ.

Що цьому передувало?

Компанія Apple вперше з 2016 року піднялася на перше місце у світі за кількістю проданих смартфонів, обігнавши Samsung і Huawei. Протягом IV кварталу 2020 року Apple продала майже 80 мільйонів смартфонів.

Ucap.io

Leave a comment

Your email address will not be published.


*