Названі ознаки кров’яного тромбу, які можна сплутати з розтягуванням м’язів

Згусток крові, що перекриває хід кровотоку, може привести до смерті. При цьому симптомі утворення тромбів можна легко сплутати з менш серйозними захворюваннями. Симптоматика, як правило, проявляється в руках і ногах, але іноді вона може нагадувати м’язовий біль.

Такі згустки крові утворюються в товстих судинах організму (в судинах ніг або в серцевих судинах), якщо їх вчасно не виявити, то можуть виникнути серйозні проблеми.
Тромбоз глибоких вен — патологічний стан, що характеризується утворенням тромбів в глибоких венах, найчастіше нижніх кінцівок. Дане захворювання зустрічається у 10-20% населення.

Найбільш поширені ознаки
— нога опухне
— буде відчуватися біль або оніміння
— шкіра навколо ділянки може змінити колір
Відзначається, що ноги або руки деяких пацієнтів на дотик тепліше, ніж зазвичай. А симптоми згустку крові можуть бути схожі на симптоми розтягнутого м’язу. Якщо у вас є які-небудь з цих симптомів, як можна швидше зверніться до лікаря, тому що вам може знадобитися негайне лікування.
Тромб може закупорити легеневу артерію, тоді виникають ризики летального результату. Найбільш частою ознакою тромбоемболії легеневої артерії є раптова задишка. Деякі пацієнти також відчувають гострий біль у грудях, який посилюється при диханні.
У Національному альянсі по тромбоутворенню (National Blood Clot Alliance) додали, що кращий спосіб захиститися від тромбів — це знати, чи схильні ви до ризику. Найбільш поширеними факторами ризику утворення тромбів є ожиріння, наявність тромбів в сімейному анамнезі і тривале сидіння в одному і тому ж положенні.

Країна Здоров’я

Leave a comment

Your email address will not be published.


*