Середні доходи та зарабітна плата водіїв таксі в Україні та світі

Середні доходи приватних візників в різних країнах світу World News (w-n.com.ua) розгляне на прикладі одиннадцяти країн, особливе місце займе Україна, а саме курортні регіони. Такі як: Трискавець, Миргород, Херсон, Одеса, Львів та Київ.

1. Німеччина. Аналогічно, як і в більшості інших країн Європи, робота таксиста оплачується нижче рівня прожиткового мінімуму і на додаток до всього, порушує чинне трудове законодавство. Розкид доходу в залежності від регіону не сильно відрізняється і становить приблизно 15-20%. Усереднені показники заробітної плати водія зі своїм автомобілем, становлять 2000-2500 Євро за місяць.

2. Франція. Не дивлячись, на малозначне перевагу, над економікою Німеччини, французькі таксисти заробляють приблизно 25% більше. Величина доходу варіюється в діапазоні 2400-3000

3. Великобританія (Англія). Зарплата візників таксі, в країні Біг Бена і Букінгемського палацу, вважається однією з найбільших в світі. Тут, також як і всюди, в роботі використовується експлуатація своїх особистих автомобілів, орендованих і корпоративних. Дохід візника за вирахуванням всіх податків становить близько 3133 фунтів стерлінгів.

4. США. Кількість водіїв «жовтих автомобілів» в Америці, трохи більше ніж в інших країнах, а популярність такого транспорту, вважається звичайним навіть для школяра. Робота ця, підходить більшою мірою для емігрантів і людей нижчої ланки. Велика конкуренція на ринку і демпінг роблять свою справу. Так середня зарплата «драйвера» коливається в межах 2000-2500 доларів.

5. Куба. Небагата соціалістична республіка, в якій автопарк значно менше, ніж в розвинених країнах. Великим ласим шматком для приватних перевізників, служать туристи, які відвідують цю країну цілий рік. Такса тут вкрай низька, а автомобілі без проблем служать по 30-50 років. Заробіток при 26 денному робочому місяці, може складає 1500 Кубинських песо або всього 58 доларів США.

І тут екватор рейтингу. Слід поговорити про Україну. Візьмемо лише роботу водіїв таксі у таких містах: Трискавець, Миргород, Херсон, Одеса, Львів та Київ. Зарплатню таксиста у Трускавці Ви можете подивитися тут на сайті http://taxi838.com.ua/. У інших містах зарплатні водіїв приблизно тіж самі. Лише у Києві та Одесі можна заробити 1200-1500 доларів за місяць.

6. Бразилія. Динамічно розвивається держава в Південній Америці. Міське населення виражено, явно сильніше ніж сільське, яке складають всього 20%. Як ви розумієте, ці цифри говорять самі за себе. Обсяг пасажирських перевезень величезний, але вартість їх, на жаль, поки не велика. Місцеві таксисти заробляють по 2000-2200 Бразильських реалів (близько 680 доларів).

7. Індія. Одне з найбільших держав в світі за чисельністю населення, також не володіє високими показниками доходів на душу населення. Якість автомобілів, дорожньої мережі та рівень обслуговування, знаходяться в жалюгідному стані. Максимальний прибуток «командира в кашкеті» буде не більше 80.

8. В’єтнам. Аналогічно Індії країна, яка перебуває в стадії розвитку. Всього близько 10% всіх доріг мають асфальтове або будь-яке інше тверде покриття. Велика кількість мотоциклів, мопедів і велосипедистів. За містом на трасах, популярні сільгосп техніка і домашні тварини. Дорожні правила якась формальність, практично ні ким не використовувана. У такій обстановці заробити на приватному візництва вийде не більше 4 млн. в’єтнамських донгів.

9. Японія. Країна висхідного сонця, яка заснувала і виробляє такі популярні автомобілі, як Тойота, Мітсубісі, Ніссан, Сузукі та інші. По суті, маленький архіпелаг, з чисельністю населення майже рівним російському. Японська економіка сильна, а культ високого працьовитості у населення в крові. Транспортна мережа широко розвинена, особливо в автомобільному секторі. При врахуванні того, що 82% населення проживає в місті, попит на послуги таксомоторних компаній не малий. Водії в середньому заробляють по 3-3,2 тисячі американських доларів на місяць.

10. Узбекистан. Середньоазіатське держава, із співвідношенням сільського і міського населення, п’ятдесят на п’ятдесят. Рівень автомобілезаціі низький, приблизно 40 автомобілів на 1000 чоловік. Послуги приватного візництва легковим транспортом, коштують не дорого. А відповідно, заробити в цій галузі можна близько 200 $.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*