Як працює фонд JKR international?

JKR international JKR international

Буквально за декілька років фонд JKR зумів отримати більш ніж широку популярність у різних колах бізнесу. Зробив він це яскраво та шибко. Основна причина успіху JKR це перш за все надійність та інноваційні програми, що включають в себе Портфелі для максимізації прибутку. На офіційному сайті jkr international ми пропонуємо Вам дізнатися про це досконально. Доволі складно описувати діяльність інвестиційного фонду JKR, якщо не знати теорію інвестування.

Навіщо це потрібно? По-перше, якщо зберігати накопичення вдома, щороку ви втрачаєте частину своїх грошей через інфляцію. По-друге, гроші повинні робити гроші. По-третє, так менше треба працювати.

Інвестування раніше було доступно тільки на Американській фондовій біржі виключно для жителів США. Перша з таких організацій-Нью-Йоркська-відкрилася ще в 1817 році. З того часу економіка заходу росла, ринок нарощував потенціал, а населення активно інвестувало в тільки набирають оборот компанії.

Американський фондовий ринок був недоступний більшості жителів нашої країни, а російський аналог був створений тільки після розпаду СРСР на початку 90-х.тоді у нас з’явилися перші приватні інвестори, які намагалися вкладатися в наші, а не західні, компанії. Але кризи 1998-го і 2008-го років надовго відбили у людей бажання навіть одним оком дивитися в бік інвестування.

Створенню негативних міфів про інвестування сприяли також різні шахрайські схеми і компанії. Знамените МММ, в яке вкладали гроші мільйони людей, або онлайн-біржі Forex і OLYMP-TRADE, які позбавили коштів сотні тисяч студентів і школярів.

Але ситуація поступово змінюється. З 2018 року багато російські банки почали активно створювати додатки для інвестицій, інакше — «біржі в кишені». І тут вже позначилася знаменита людська риса-прагнення до спрощення. Тисячі людей отримали доступ до найпростішого способу інвестування, що не вимагає зв’язків, знань, перевірок і так далі. Потрібні були пара тисяч рублів і бажання.

Коли люди отримали доступ до способу «стати багатим нічого не роблячи», вони знову втратили свої гроші. 57% приватних інвесторів хоча б раз втрачали вкладені кошти. Природно, така статистика пов’язана з незнанням і жадібністю. У той час інвестування дійсно вимагало хоча б базового рівня знань. Але так було тоді, А до 2021-го з’явилися способи інвестування для ледачих з гарантованою прибутковістю.

Способи і види інвестування

Вкладення можуть бути:

  • досить короткостроковими — до року;
  • цілком середньостроковими — від 1 року до 5 років;
  • дуже довгостроковими — від 5 років.

Виділяють також ануїтетні інвестиції. Дохід за такий вид інвестування надходить інвестору регулярно. Найчастіше це звичайні банківські вклади та інші схожі інструменти.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*