Питання про виділення $40 мільярдів для України має вирішитись до 19 травня, інакше виникнуть проблеми

«19 травня — це день, коли ми втратимо можливість забезпечувати безперервні постачання в Україну озброєнь та обладнання».

Про це заявив у п’ятницю представник Пентагону Джон Кірбі, виступаючи на брифінгу в Арлінгтоні, штат Вірджинія, повідомляє CNN.

Нагадаємо, цього тижня Палата представників проголосувала за виділення Україні 40 мільярдів доларів, але Сенат не зміг ухвалити законопроєкт після того, як сенатор-республіканець від штату Кентуккі Ренд Пол його заблокував. Він вимагає прописати в законопроєкті механізм контролю за витрачанням коштів, перш ніж направляти документ до Сенату для голосування.

Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер зробив процедурні кроки, щоб відкинути заперечення Ренда Пола, але законопроект, ймовірно, не буде ухвалено до наступного тижня.

За словами Кірбі, у розпорядженні Пентагону залишилося лише близько 100 мільйонів доларів. «Ми хотіли б отримати рішення про додаткове фінансування до третього тижня цього місяця, щоб забезпечувати безперебійний потік допомоги Україні, тому закликаємо Сенат діяти якнайшвидше», — сказав Кірбі.

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*