Світлодіодна стрічка в Харкові за кращими цінами в інтернет-магазині LEDSTORM

Хочете придбати світлодіодну стрічку в Харкові за найбільш вигідною ціною? Ви зробили правильний вибір. Інтернет-магазині LEDSTORM — надійний постачальник світлодіодної продукції. Ми закуповуємо товари безпосередньо у виробників оптовими партіями. Довгострокові контракти дозволили досягти взаємовигідних угод, отримати знижки. Тому наші ціни найнижчі. Всі вироби проходять вхідний контроль, що підвищує їх надійність. Ви завжди зможете обміняти неякісну модель, отримати гарантійний ремонт і післягарантійне обслуговування.

светодиодные ленты в харькове

Запропоновані товари розбиті за категоріями, типами та видами, що полегшує пошук на сайті. Широкий асортимент дозволить вам знайти потрібну річ, прочитати повний опис і при необхідності, купити додаткові комплектуючі матеріали.

RGB лента надійна колірна ілюмінація в інтернет-магазині LEDSTORM

RGB лента, як і вся світлодіодна техніка, в порівнянні з лампами розжарювання, має незрівнянними перевагами:

  • Надійність. Світлодіод — прилад, який перетворює електричний струм безпосередньо в світлове випромінювання. Процес розігріву елементів (як в лампах розжарювання) виключається. Хімічний склад напівпровідників впливає на спектр випромінювання. Діоди припаиваются на гнучку смужку. Все це робить світлодіодні стрічки механічно міцними і вібростійкі.
  • Висока світлова віддача. Має найвищу енергоефективність. Тобто при низькому споживанні електроенергії випромінює значну яскравість.
  • Тривалий термін служби. Виробники закладають не менше 30000 годин, але вироби можуть служити і довше.
  • Безпека і екологічність. Для роботи не вимагають високої напруги, достатньо і 12В. Не містить шкідливих домішок.
  • Кут світіння. У продажу можна знайти вироби з кутом світіння від 15 до 180 градусів.
  • Колір випромінювання. Білий — в інтервалі від 2700К до 6500К або багатобарвний.

Світлодіодна стрічка RGB кращий вибір в інтернет-магазині LEDSTORM

Мультіцветние світлодіодну стрічку RGB випускають на 220 V, 24V і 12V. Низьковольтні мають однакову схему підключення, але різні резистори. Високовольтна поміщена в силіконовий чохол, випускається в бобінах по 5 метрів. Кратність різання не менше 1 метра. Підключати можна безпосередньо в розетку (в мережу). Потрібно докупити випрямляч, щоб уникнути мерехтіння.

Відмінною особливістю RGB діода є те, що в один корпус поміщені три кольорових: червоний (R), зелений (G), синій (B). Різні відтінки випромінювання отримуються змішуванням цих квітів. Управляє всім РДБ контролер, сучасні моделі можуть транслювати до 256 відтінків. Нікого вже не здивуєш пультом з дистанційним управлінням світлом. Останні розробки — додаток на смартфони, що підключаються через WiFi.

Рекомендується світлодіодну стрічку помістити в алюмінієвий профіль. Вибрати зовнішній вигляд, визначитися зі способом установки і наявністю розсіювача — а потім все це купити в інтернет-магазині LEDSTORM.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*