Найефективніші продукти зниження рівня холестерину

 Якщо кінцевою метою є зниження рівня холестерину, то продукти з високим вмістом стеролів і станолів ідеально підходять для цієї мети.

Вони блокують всмоктування деякої кількості холестерину і знижують його рівень в організмі людини.

За даними Heart UK, стерини і станоли можна знайти в рослинних оліях, горіхах, насінні, цільнозернових продуктах і деяких фруктах і овочах. Стерини і станоли — не єдиний спосіб знизити рівень холестерину через їжу.

Дотримання дієти з низьким вмістом ненасичених жирів є досить надійним способом зниження рівня холестерину. Це не означає, що вся їжа, що містить ненасичені жири, шкідлива для здоров’я.

Жирна риба містить ненасичені жири, але багата жирами омега-3, які неймовірно корисні для роботи мозку. Крім того, овес і вівсянка-ще одна група продуктів, яка містить корисний інструмент для зниження рівня холестерину. Ці зерна багаті клітковиною, відомою як бета-глюкан, який утворює гель в організмі, який зв’язується з кислотами, багатими холестерином.

Подібно до продуктів зі стеролами і станолами, це обмежує кількість холестерину, що поглинається організмом. Горіхи, також багаті стеролами, станолами, клітковиною, що поглинає холестерин, і є багатим джерелом білка, вітаміну Е та інших сполук, необхідних організму для функціонування.

Слід зазначити, що, хоча їжа має вирішальне значення для зниження рівня холестерину, вона буде найбільш ефективною в поєднанні з фізичними вправами.

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*