Наступ військ рф на Слов’янськ, Авдіївку та Бахмут: ISW опублікував карту боїв

Російські війська 3 серпня провели обмежену наземну атаку на північний захід від Слов’янська і продовжили обстріл населених пунктів на захід і південний схід від Ізюма. 

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни.

Росіяни також завдали серію наземних ударів навколо Бахмута і безуспішно атакували Авдіївку.

«Безперервні артилерійські удари на захід від Ізюма узгоджуються з оцінкою ISW про те, що російські сили можуть створювати умови для просування на захід з тилу лінії Ізюм-Слов’янськ далі до Харківської області», — йдеться у звіті.

В інституті зазначили, що підтверджених наземних ударів у районі Сіверська російські війська не проводили, 3 серпня обстрілювали місто Сіверськ та прилеглі населені пункти.

Росіяни також завдали серію наземних ударів на північний схід, схід та південний схід від Бахмута.

«В «ДНР» заявили, що взяли під контроль невелике селище Травневе приблизно за 19 км на південь від Бахмута. Хоча ISW неспроможна незалежно підтвердити обґрунтованість цих територіальних претензій, вона узгоджується з повідомленнями у тому, що російські сили продовжують вести бої за позиції у районі Новолуганського, намагаючись просунутися північ, до Бахмута», — йдеться у звіті.

За даними ISW, російські війська продовжували вести безуспішні лобові атаки на Авдіївку і 3 серпня не змогли просунутися в Піски.

«Російські війська також відновили безуспішні атаки на північний схід від Авдіївки, намагаючись атакувати Красногорівку як з боку Новоселівки Другої, так і з боку Василівки. У Генштабі ЗСУ також зазначили, що українські сили відбили наступ російських військ на Піски з боку Донецька», — зазначили в Інституті.

Росіяни сили продовжували інтенсивний обстріл навколо Авдіївки та Пісків, намагаючись зруйнувати українські укріплення та створити умови для наступу.

В ISW повідомили, що 3 серпня українські сили відбили наступальні операції Росії на захід від Донецька.

«Український генеральний штаб повідомив, що російські сили безуспішно намагалися просунутися до Мар’їнки та Білогірки та відійшли. Російські сили не вели послідовних боїв у районі Мар’їнки у порівнянні з постійними штурмами навколо Авдіївки та Бахмута», — йдеться у звіті.

Карта боїв в Україні станом на 3 серпня/ISW

Источник: v-variant.com.ua

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*