Росіяни зруйнували супермаркет у Торецьку, була пожежа

5 серпня вночі російські війська завдали ударів по Торецьку. Обстрілами повністю зруйнована будівля продуктового супермаркету у центральній частині міста. Поранених та загиблих немає. Рятувальники о п’ятій ранку загасили пожежу, наразі комунальники розбирають завали.

Днем раніше, 4 серпня, російські снаряди попали у зупинку громадського транспорту та кілька будівель поруч. Під час обстрілу зазнав поранень місцевий священик та троє дітей.

«Стався потужний обстріл артилерією майже центра міста. Один зі снарядів влучив поруч із зупинкою, де знаходились люди, які чекали на автобус. За попередньою інформацією зруйнована також будівля церкви — отримала суттєві ушкодження», – розповідає Павло Дяченко, інспектор Бахмутського райвідділу поліції

За словами начальник Торецької міської військової адміністрації Василя Чинчика, одна дитина знаходиться в критичному стані в реанімації. Двом хлопчикам надали медичну допомогу і вони перебувають у задовільному стані. У священнослужителя пошкоджено ноги, накладені апарати Єлізарова і відправлено в Дніпро для подальшого лікування.

Источник: v-variant.com.ua

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*