Знайдено щоденник Людмили Путіної, який вона вела під вигаданим ім’ям

Журналісти фонду російського опозиціонера та політв’язня Олексія Навального відшукали в мережі щоденник колишньої дружини російського диктатора Путіна, який вона нібито вела під вигаданим ім’ям.

Після зіставлення фактів про користувачку Олену та Людмилу Путіну вони дійшли висновку, що це одна і та сама людина.

Сторінку в так званому «Живому журналі» ексобраниця диктатора вела з 2006 по 2008 рік. З повним розслідуванням можна ознайомитися на YouTube Олексія Навального.

На доказ того, що щоденник вела саме Людмила Путіна, журналісти навели кілька спільних рис між нею і авторкою дописів. Зокрема, на сторінці можна знайти інформацію про кількість дочок, знак зодіаку, навчальний заклад і спеціальність, місце проживання і роботи, хобі, відвідані культурні заходи, домашніх тварин – аналогічні факти є і в біографії колишньої дружини диктатора.

У своїх обговореннях з друзями «Олена» часто ділилася тим, що сидить вдома, спить до обіду і намагається знайти цікаве заняття. Також із її дописів можна зрозуміти, що авторка часто подорожує і відвідує гучні московські заходи.

Утім, найактивніше вона брала участь в обговоренні проблем у сімейному житті, розлучення, самотності та свободи. 

Цікаво, що часто теми дописів Людмили Путіної стосувалися політики. В них авторка вихваляє Росію, стверджує, що росіянам добре живеться, підвищуються пенсії та заробітня плата, про що вона нібито знає від друзів, «які в цьому варяться». 

До речі, в своїх розповідях подрузі з Німеччини Людмила Путіна заговорила про критичні проблеми в сімейному житті задовго до того, як її чоловік став очільником Кремля.

У листах, які опублікували журналісти фонду Олексія Навального, мова часто йде про те, що Путін не поважав свою обраницю, поводився грубо, бачив у ній «обслуговувальний персонал», не радився щодо важливих питань і часто ставив свої інтереси вище сім’ї.

В останньому своєму листі ексдружина диктатора навіть заговорила про «кінець життя».

 

OBOZREVATEL

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*