Російські загарбники формують новий 3-й армійський корпус для війни в Україні, — ISW 

росія перестала приховувати формування 3-го армійського корпусу для війни в Україні, до якого набирають чоловіків у віці від 18 до 50 років без обов’язкового військового досвіду.

Про це пишуть експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) у черговому зведенні/

В ISW вказують, що в Україні уже давно говорять про створення росією нового військового корпусу чисельністю до 15 500 осіб у межах Західного військового округу з базою в Муліно (Нижньогородська область), але підтвердження від росії поки що не було.

5 серпня російський пропагандист Олександр Коц відкрито написав про те, що у Самарській області набирають добровольців у новий батальйон, і зазначив, що батальйон увійде до складу 3-го армійського корпусу. Туди беруть чоловіків віком від 18 до 50 років, які мають принаймні середню або середню освіту, в тому числі без попереднього військового досвіду.

Губернатор Омської області Олександр Бутков також повідомив, що Омська область продовжує формування трьох добровольчих батальйонів — «Іртиш», «Авангард» і «Омь» — для перекидання на Донбас і надання інженерної, медичної та матеріально-технічної підтримки.

Нагадаємо: росія формує добровольчі батальйони на війну в Україні в чотирьох областях. Це Новосибірська, Саратовська, Ульяновська і Курганська області.

Источник: v-variant.com.ua

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*