ЗСУ відбили атаки на Велику Новосілку, росіяни вдаються до терору цивільних, — МВС

Про ситуацію на Донеччині розповів військовослужбовець НГУ з позивним Амір. За його словами, Велика Новосілка є однією із найгарячіших точок у Донецькій області

Відеокоментар опублікувало МВС у telegram.

«Однією з гарячих точок на Донеччині зараз є місто Велика Новосілка. Неодноразові атаки росіян на населений пункт були успішно відбиті підрозділами Національної гвардії й Збройних Сил України. Отримавши відсіч, ворог відступив і вдався до звичної тактики — терору цивільних», — йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що більшість населення евакуювались раніше, та все ще деякі громадяни лишилися у своїх домівках. Після «прильотів» російських снарядів, коли житло стає зовсім непридатним, вони приймають рішення виїхати із зони бойових дій.

Військові показали як евакуюють населення з населеного пункту. У селищі хаотично обстріляні житлові будинки та пошкоджені лінії електропередач.

«Ми знімаємо одну з вулиць Великої Новосілки. Тут на днях було багато «прильотів». Дорога вся вкрита уламками, осколками. Шматки шиферу, розбиті будинки. Це все наслідки російських у**анів, які нищать даний населений пункт», — розповів український військовослужбовець.

Источник: v-variant.com.ua

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*