Катерина «Пташка» Поліщук заявила, що робитиме все, щоб про героїчний подвиг захисників Азовсталі не забув світ

Парамедикиня та захисниця «Азовсталі» Катерина «Пташка» Поліщук зробила допис, в якому вона заявила, що робитиме все, щоб про героїчний подвиг захисників Азовсталі не забув світ.

Про це вона написала в Фейсбук.

«Для мене бути патріотом це робити не те, що тобі подобається і здається дуже кінематографічним, дається просто і без зусиль, а те, в чому ти найбільш корисний своїй країні та її народу. Поки я берці знову змінила на підбори. Це тимчасовий і вимушений захід. Але я зроблю все, що в моїх силах, щоб про героїчний подвиг Захисників Азовсталі #azovstaldefenders та Маріуполя вцілому не забув увесь світ. Щоб кожен повернувся додому», — наголосила вона.

Поки я жива — я борюсь. Поки я борюсь — я жива, — заявила «Пташка».

«Я нічого не обіцяю і це не передвиборча кампанія (я нікуди не збираюсь балатуватись), я просто роблю все, що можу, щоб звільнити їх, щоб нагадати про них. Мені не потрібні лаври слави і популярність, але мені потрібні вони, наші захисники. І для цього я буду робити спроби, помилятимусь, далі намагатимусь і йтиму лише вперед. Поки стане сил. Поки не вийде останній захисник. Дякую за увагу», — написала вона в публікації.

Захисниця «Азовсталі» Катерина Поліщук перебувала в російському полоні з травня 2022 року. Попри таке важке випробування, вона не припинила займатися улюбленою справою — співати. А популярність вона здобула після того, як в мережі почали поширюватися ролики з нею.

У серпні мама «Пташки» повідомила, що її дочка перебуває в колонії в Оленівці. 16 вересня в соцмережах РФ з’явилося відео з Поліщук. Рашисти називали її снайпером, хоча вона — парамедик.

22 вересня стало відомо, що Україна повернула з російського полону 215 захисників, серед яких і Катерина Поліщук.

Источник: v-variant.com.ua

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*