Екіпаж «Білий янгол» вивіз усіх дітей з Вугледару, — поліція

15-річний син священника залишався єдиною дитиною у місті, яке цілодобово штурмують російські війська. Ризикуючи життям, «білі янголи» провели чергову рятувальну операцію та під час стрілецького бою вивезли хлопчика з родиною.

Про це повідомляє Національна поліція Донецької області.

Місцевий священник з дружиною та трьома дітьми 19, 18 та 15 років, попри вмовляння правоохоронців, категорично відмовлялися виїжджати з Вугледару. Багатоповерховий будинок, у підвалі якого оселилася родина, знаходиться на околиці міста, в кілометрі від окупаційних військ. Попри те що на всю сім’ю чекали рідні у більше безпечному населеному пункті, батьки були впевнені, що їх підвал є найбезпечнішим місцем в Україні.

Фото: Поліція Донеччини

Поліцейські не полишали спроб вмовити родину евакуюватися, адже лишатися в місті смертельно небезпечно. Під час кожного візиту до Вугледару правоохоронці проводили профілактичну роботу з батьками та дітьми, розповідали про переваги евакуації.

Врешті, не зважаючи на невдоволення деяких членів сім’ї, правоохоронцям вдалося вмовити голову родини на евакуацію.

На броньованому транспорті евакуаційний екіпаж вивіз сім’ю до бабусі в місто Курахове.

Фото: Поліція Донеччини

Від вивезеної з пекла родини слів подяки правоохоронці не отримали, лише їх бабуся щиро дякувала «білим янголам» за порятунок її рідних.

Поліція буде слідкувати за подальшою долею евакуйованої родини.

Наразі всі зусилля екіпажів «Білий Янгол» спрямовані на евакуацію людей із зони бойових дій до безпечних районів. Пріоритетний напрямок – родини із дітьми. Адже діти мають жити в безпеці, а не в підвалах під обстрілами.

Источник: v-variant.com.ua

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*