Здавала позиції ЗСУ: жительку Дружківки з Донеччини засудили на 10 років в’язниці

Під час контрдиверсійних заходів у фронтових районах Донеччини у січні 2023 року контррозвідники Служби безпеки України затримали жінку, яка працювала інформаторкою російської спецслужби.

За матеріалами української спецслужби, суд призначив їй 10 років ув’язнення, повідомили у відомстві.

Зловмисниця намагалась виявити та передати російським спецслужбам інформацію про місця базування та переміщення військової техніки Збройних Сил України біля Бахмута. Встановлено, що ця жінка з міста Дружківки була залучена до співпраці представником російської спецслужби в липні 2022 року. Комунікацію з ним вона підтримувала через месенджер, передаючи розвіддані у вигляді текстових повідомлень і скріншотів з «Google Maps», на яких позначала українські об’єкти.

Під час затримання у жінки був виявлений мобільний телефон з доказами листування з представником російської спецслужби. За зібраними доказами суд визнав її винною за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України, що стосується несанкціонованого поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України.

Источник: v-variant.com.ua

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*