Кондратюк закликав Горбунова відмовитися від знімання комедії за бюджетні кошти

Про наміри зняти в Україні 24-серійну комедію про двох харківських айтішників, які тікаючи від війни, застрягли в центрі країни на обійсті фермера й почали займатися зовсім незвичною для них справою, першим сповістив продюсер Ігор Кондратюк.

З’ясувалося, що серіал збираються знімати за державні кошти.

На сітком виділено 33 млн гривень із держбюджету.

Пан Ігор звернувся до колеги з закликом відмовитися від знімання, а ці гроші краще спрямувати на дрони, яких конче бракує ЗСУ.

У ролику автор порівнює збори фонду Сергія Притули на потреби спецпризначенців і договір на створення студією Юрія Горбунова серіалу “СМТ Інгулець”.

На думку продюсера, барабанами й серіалами війну виграти неможливо.

Якщо зараз щось і можна знімати, то виключно документальні фільми. А подібні комедії перетворять відчайдушну волонтерську націю на націю, що сповідує принцип: моя хата скраю.

Керівник студії “Прототип Продакшн” Юрій Горбунов не забарився з відповіддю, заявивши, що його компанія здобула чесну перемогу в мистецькому конкурсі й розважальне кіно він таки зніме. На думку чоловіка Каті Осадчої, український контент і гумор зараз конче потрібні, щоб протистояти ворогу на інформаційному фронті.

Прототип головного героя комедійного серіалу теж викликав неоднозначну реакцію українців. Дорогою на Львів юнаки опиняються в смт Інгулець, де всім заправляє фермер Олексій Паровоз на прізвисько Батя. Це явний натяк на скандально відомого Олександра Поворознюка, автора мему “Їб…ш їх, Вова”. Постать доволі неоднозначна і суперечлива. Щоправда, сам винуватець скандалу відхрестився від причетності до драмеді, хоча й справді очолює футбольний клуб “Інгулець”.

Подпишись на нас в Google НовостяхПодпишитесь в Google News

Leave a comment

Your email address will not be published.


*